Otopay Kart Fiyatları - Otopay Satış | Odemekartlari.com

Kart Fiyatları

Lütfen fiyatlarınızı görmek istediğiniz ödeme kartını seçiniz.

Otopay

Otopay Nedir?

Otopay, internet üzerinden gerçekleştireceğiniz alışverişlerde faydalanabileceğiniz online bir ödeme yöntemidir. Devamı..

En Ucuz Otopay Kart

En ucuz Otopay Kartı sizlerle buluşturma konusunda iddialıyız. Otopay satışı yapan birçok online platform bulunmaktadır. Devamı..

Otopay Satın Al

Online platformlarda eski ödeme yöntemlerine nazaran hayatınızı kolaylaştıran Otopay Kartı satın almak da çok kolay.Devamı..

Canlı Destek

Otopay’e dair bilginiz olmaya bilir. Fakat bu internet alışverişlerinizde güvenliği ve kolaylığıyla dikkat çeken Otopay’i kullanmayacağınız anlamına gelmiyor.Devamı..

Otopay Kart Avantajlari

Otopay hayatınızı kolaylaştıran online platformları sizler için daha güvenli, hızlı ve avantajlı bir hale getirmek için tasarlanmış ve amacına ulaşmıştır.Devamı..

Otopay Para Yatırma

Otopay para yatırma sistemi ile internet üzerinden gerçekleştirdiğiniz alışverişlerin ödemelerini hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.Devamı..

Otopay Kart Fiyatları

Şu anda Otopay kart stoklarımızda yoktur. Müşteri destek ekibimiz ile görüşebilir, ya da alternatif kartları satın alabilirsiniz.

Otopay kullananlar aşağıdaki kartları da tercih ettiler.

Jetonal

Jeton kart geçmişte kullandığımız jetonun sanal paraya dönüşmüş halidir. Jeton Kart ile Jeton Kart’ı destekleyen tüm platformlarda Dünya’nın bir çok yerinden ürün ve hizmet satın alabilirsiniz.

Euro Değeri Fiyat Satın Al
10 € 60.0 TL SATIN AL
15 € 88.0 TL SATIN AL
20 € 115.0 TL SATIN AL
25 € 138.0 TL SATIN AL
30 € 165.0 TL SATIN AL
40 € 220.0 TL SATIN AL
Tüm fiyatları göster
Cashixir

İnternet alışverişlerinizde güvenlik sorunlarıyla uğraşmaya, hangi ödeme yöntemi ile daha güvenli ve hızlı alışveriş gerçekleştirebilirim diye düşünmeye artık son. Ön ödemeli şekilde sahip olacağınız Cashixir Kart ile alışverişlerinizde ödemelerinizi hızlı kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Euro Değeri Fiyat Satın Al
10 € 55.0 TL SATIN AL
15 € 80.0 TL SATIN AL
20 € 105.0 TL SATIN AL
25 € 125.0 TL SATIN AL
30 € 150.0 TL SATIN AL
40 € 200.0 TL SATIN AL
Tüm fiyatları göster

Otopay Kart ile online platformlarda avantajlı ve güvenli şekilde ödemelerinizi sadece kartınıza ait dijital bir kod aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Otopay’e sahip olmak çok kolay. Otopay, Euro değerinde sanal kartlar halinde satışa sunulmaktadır. Bütçeniz ve ihtiyacınız göz önünde bulundurularak birçok alternatif paket halinde bulunan Otopay Kartlardan dilediğinizi seçip kolayca satın alabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece seçmiş olduğunuz kartın TL karşılığı ödemesini gerçekleştirmektir. Sonrasında kartınıza ait tek kullanımlık dijital kodunuz elinize ulaşacaktır. Alışveriş ve oyun siteleri, uygulama marketleri üzerinden bu kod ile alışverişlerinizin ödemelerini güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Otopay fiyatları, güncel döviz kuru ve düşük komisyon ücretleri göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Otopay, Euro değerinde olduğu için güncel döviz kuruna göre belirlenen fiyatları küçük değişiklikler gösterebilmektedir. Bu sebeple satın alma işleminizden önce Otopay fiyat listesi üzerinden kontrol gerçekleştirerek, ödemenizi yapabilirsiniz. Otopay sizlere en uygun fiyatlarla en güvenli alışverişi sunmak için tasarlanmış ve geliştirilen bir ödeme sistemidir. Kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşma zorunluluğundan kurtularak siz de Otopay ile online ödemelerinizi en avantajlı fiyatlarla gerçekleştirin.

Bonus Kampanyası ve VIP Üyelik Sistemi

Ödeme Kartları, belirli aralıklarla bonus kampanyaları düzenleyerek sizlere dilediğiniz kartı en uygun fiyatlarla satın alma fırsatı sunmaktadır. Bonus kampanyaları kapsamında, yapacağınız belli miktardaki alışveriş için hesap bakiyenize belirlenen bonus miktarı kadar ekleme gerçekleştirilmektedir. Bakiyenize eklenen bonus ile dilediğiniz kartı satın alabilirsiniz. Ön ödemeli sanal kartlar uygun fiyatlar ve bonuslar ile sizlere avantajlı ödeme imkanı vermektedir. Ayrıca VIP üyeliği sayesinde kişiye özel indirimler, yüksek oranlı bonus kampanyalarından da faydalanarak ayrıcalıklı bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Avantajlı fiyatlarla alışveriş gerçekleştirmek ve güvenliğinizi garanti altına almak Ödeme Kartları ile çok kolay.

×
Ödeme Kartları
ÜCRETSİZ - iOS Uygulama
İNDİR
×
Ödeme Kartları
ÜCRETSİZ - Android Uygulama
İNDİR