Otopay Kart - Otopay Nedir? | Odemekartlari.com

Otopay Nedir?

Otopay

Otopay, internet üzerinden gerçekleştireceğiniz alışverişlerde faydalanabileceğiniz online bir ödeme yöntemidir. Online platformlar üzerinden gerçekleştireceğiniz alışverişlerde kişisel bilgileriniz ve hesap bilgileriniz kötü niyetli kişilerce suistimale açık bir hale gelebilmektedir. Bu güvenlik açığını ortadan kaldırmak için geliştirilen ve yeni nesil bir ödeme yöntemi olan Otopay ile, artık güvenliğinizi garanti altına alarak alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ön ödemeli şekilde satın alacağınız Otopay sayesinde internet alışverişlerinizi kredi kartı veya banka kartınızla yapmak zorunda değilsiniz. Ayrıca kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilerle de paylaşmadan Otopay ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Güvenliğinizi garanti altına olan ön ödemeli sanal kart Ön ödemeli şekilde sahip olacağınız sanal kartınızla aklınızda soru işareti kalmadan online platformlarda yerinizi alın.

Dünya’da ve ülkemizde gün geçtikçe kullanımı artan Otopay, internet üzerinden gerçekleştireceğiniz ödemelerinizde hızlı ve güvenli bir şekilde işlem yapabilmenizi sağlamaktadır. Her gün artış gösteren müşteri portföyüyle Otopay, kaliteli hizmet anlayışıyla her zaman yanınızda.

Otopay Ne İşe Yarar?

Otopay nedir? sorusuna en kısa şekliyle online platformlarda ödemelerinizi gerçekleştirmenin en güvenli yoludur diyebiliriz. Otopay’e ön ödemeli şekilde sahip olabilmeniz sebebiyle paranıza riske atmadan, harcamak istediğiniz tutar kadar sanal kart satın alarak alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Böylece olası suiistimal durumlarına karşı kendinizi güvence altına almış olursunuz. Otopay hem kişisel bilgilerinizi hem de paranızı güvence altına alarak, internet Dünyası’nın getirisi olası risklere karşı sizleri korumaktadır. Güvenliğiniz Otopay sayesinde sağlandıktan sonra size keyifle alışverişlerinizi gerçekleştirmek kalıyor.

Satın Al

Otopay kullananlar aşağıdaki kartları da tercih ettiler.

Jeton
Euro Değeri Fiyat Satın Al
10 € 60.0 TL SATIN AL
15 € 88.0 TL SATIN AL
20 € 115.0 TL SATIN AL
25 € 138.0 TL SATIN AL
30 € 165.0 TL SATIN AL
40 € 220.0 TL SATIN AL
Tüm fiyatları göster Cashixir
Euro Değeri Fiyat Satın Al
10 € 60.0 TL SATIN AL
15 € 88.0 TL SATIN AL
20 € 115.0 TL SATIN AL
25 € 138.0 TL SATIN AL
30 € 165.0 TL SATIN AL
40 € 220.0 TL SATIN AL
Tüm fiyatları göster
×
Ödeme Kartları
ÜCRETSİZ - iOS Uygulama
İNDİR
×
Ödeme Kartları
ÜCRETSİZ - Android Uygulama
İNDİR