Hakkımızda | Odemekartlari.com

Hakkımızda

Ödeme Kartları olarak uzman kadromuz ve profesyonel ekibimizle 2014 yılından beri sizlere hizmet vermekteyiz. Vizyonumuz çerçevesinde siz değerli müşterilerimize ne iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Misyonumuz, güvenilir, ucuz ve kaliteli hizmet anlayışıdır. Profesyonel ve deneyimli ekibimizle sizlere ön ödemeli kart satışı gerçekleştirirken, satış sırasında ve sonrasında ihtiyaç duyduğunuzda yanınızdayız.

Ödeme Kartları; bünyesinde Jeton, Cashixir, Paykasa, Cashlib, Astropay ve Otopay olmak üzere yedi sanal kart markasının satışını gerçekleştirmektedir. Sizler için tüm bu kartları bir arada toplayan Ödeme Kartları, satışını gerçekleştirdiği tüm sanal kartların resmi bayisi olarak hizmet vermektedir.

Ödeme Kartları üzerinden satın alınan sanal kartların kullanımının getirdiği sorumluluk kullanıcıya aittir. T.C. kanunlarının izin verdiği, yasal alışveriş platformları, oyun siteleri ve uygulama marketlerden gerçekleştireceğiniz ürün ve hizmet satın alma işlemlerinizde kartınızı kullanmanızı öneririz. Yasal olmayan siteler üzerinde kart kullanımını önermemekteyiz.

Müşteri güvenliğini ve bilgi gizliliğini ön planda tutan hizmet anlayışımızla, şahsınıza ait bilgilerinizin üçüncü kişilerle paylaşılmayacağının garantisini sizlere vermekteyiz.

Satın Al
×
Ödeme Kartları
ÜCRETSİZ - iOS Uygulama
İNDİR
×
Ödeme Kartları
ÜCRETSİZ - Android Uygulama
İNDİR