Hakkımızda | Odemekartlari.com

Gizlilik Politikası

Birleşik Krallıkta kişisel verinin kullanımını düzenleyen ACT 1998 (“Act”) Veri Koruma Yasası uyarınca; Kim olduğunuzu belirleyen hakkınızdaki bir takım bilgileri sizden talep ederek tutmak zorundayız. Yasa uyarınca tuttuğumuz verilerin tanımı, kullanım amacı ve kimlerle paylaşılabileceği hakkında bilgi almak amacıyla bizden yazılı olarak talepte bulunabilirsiniz.

Bilgi talebinde bulunmanız durumunda ; bilginin paylaşılması adına sizden ücret talep edebiliriz. Daha fazla bilgi almak adına yetkili kurum olan bilgi kurumu www.ico.gov.uk sitesini ziyaret edebilir ya da 08456 306060 ofis telefonundan firmaya ulaşabilirsiniz.

Tarafımıza ileteceğiniz tüm bilgileri; Gizlilik Politikası kapsamında bilgilerin güvenliğinden emin olmak için kullanmaktayız. Bu kapsamda ürün ve hizmetlerimizi kullanmak istediğinizi belirttiğinizde, bu bilgileri sizlerden talep ederiz. Sitemize üye olduğunuzda , sitemizde yer alan formları doldurduğunuzda , Bizimle telefon aracılığı ile iletişime geçtiğinizde , E-posta gönderdiğinizde ya da sitemizi ziyaret ettiğinizde yapmış olduğunuz tüm işlemlerin ve veri akışlarının bilgilerini kaydetmekteyiz.

Talep ettiğiniz ürün ve hizmetleri gerekli gördüğümüzde The Europe Online Systems Group şirketlerinin diğer üyeleri ile paylaşabiliriz. Sizden temin etmiş olduğumuz bilgileri devlet organları , denetleme kurumları , Polis ve diğer kanun kuruluşları, Mahkeme kararları ya da yasal sebeplerden ötürü; talep edilir ise 3.şahıslar ve kurumlar ile de paylaşabiliriz. Örneğin vergilendirme , maliye , kredi kurumları , borç takibi yapan kuruluşlar. Tarafınızdan belirtilmedikçe ya da ihtiyaç görülmedikçe normal şartlar altında bizimle paylaşmış olduğunuz bilgileri 3. taraf ve kurumlar ile paylaşmamaktayız.

Gizlilik Politikamız ya da tarafımızca tutulan bilgileriniz hakkında daha fazla sorularınız için ; [email protected] adresimize e-posta gönderebilirsiniz.

×
Ödeme Kartları
ÜCRETSİZ - iOS Uygulama
İNDİR
×
Ödeme Kartları
ÜCRETSİZ - Android Uygulama
İNDİR