Cashlib Hakkında | Odemekartlari.com

Cashlib Hakkında


Cashlib, online alışverişlerinizde aklınızda soru işareti bırakmadan, gönül rahatlığıyla ödeme gerçekleştirmenizi sağlayacak, yeni nesil bir ödeme yöntemidir. Cashlib Kart ile gerçekleştireceğiniz alışverişler için kişisel, hesap ve banka bilgilerinizi alışveriş platformlarıyla paylaşmadan ödemelerinizi yapıp dilediğiniz ürün ve hizmeti satın alabilirsiniz.

Cashlib, ön ödemeli sanal bir karttır. 16 haneli kart kodu ile online platformlarda işlevsellik gösterir. Euro değerinde Cashlib Kartı, TL ödeme karşılığını havale veya EFT ödeme yöntemlerinden bir ile gerçekleştirerek satın alabilirsiniz. Ardından kısa bir süre sonra kartınıza ait olan tek kullanımlık ve şahsınıza özel olarak tasarlanmış kart kodunun elinize ulaşmasıyla online platformlarda ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Dünya çapında yaygın olarak kullanılan, ülkemizde de kullanımı gün geçtikçe artış gösteren Cashlib, kişisel bilgilerinizin güvenliğini yüzde yüz sağlarken, sizlere kendi belirlediğiniz limitte ödeme gerçekleştirme imkanı sunmaktadır. Cashlib, internet alışverişinden vazgeçemeyen tüm kullanıcılar için, en avantajlı ve kolay ödeme yöntemi olarak eski ödeme yöntemlerini geride bırakmaktadır. Siz de Cashlib’in fırsatlarından geç kalmadan faydalanabilirsiniz.

×
Ödeme Kartları
ÜCRETSİZ - iOS Uygulama
İNDİR
×
Ödeme Kartları
ÜCRETSİZ - Android Uygulama
İNDİR