Paykasa Hakkında | Odemekartlari.com

Paykasa Hakkında

Güvenliğinizi garanti altına alarak online ödeme gerçekleştirmeniz için en çok tercih edilen yöntemlerden birisi Paykasa’dır. Paykasa, online platformlarda doğan güvenlik açığı göz önünde bulundurularak tasarlanmış, hem güvenli hem de avantajlı alışveriş gerçekleştirmenizi sağlayan bir ödeme sistemidir. Paykasa sayesinde kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmadan internet alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Paykasa Kart, ihtiyacınız ve bütçeniz doğrultusunda sahip olabileceğiniz Euro değerinde paketler halinde sizlere sunulmaktadır. Euro değerinde Paykasa Kartınızı TL karşılığı ödemesini gerçekleştirerek dakikalar içerisinde satın alabilirsiniz. Yapı itibariyle Paykasa Kart, alışveriş ve oyun sitelerinde dijital bir kart kodu ile işlevsellik göstermektedir. Bu kart kodu tek kullanımlık olup, bilgilerinizi paylaşmanıza gerek kalmadan ödeme gerçekleştirmenizi sağlamaktadır.

Paykasa online ödemelerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlamanın yanında, gerek duyduğunuzda nakit ihtiyacınıza da cevap verebilmektedir. Paykasa bozum işlemi ile kullanmadığınız kartlarınızı belirlenen kur üzerinden anında nakite dönüştürebilirsiniz. Siz de kolayca Paykasa sahibi olarak, internet alışverişlerinizi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.

×
Ödeme Kartları
ÜCRETSİZ - iOS Uygulama
İNDİR
×
Ödeme Kartları
ÜCRETSİZ - Android Uygulama
İNDİR