CPFX Kart Hakkında | Odemekartlari.com

CPFX Kart Hakkında


CPFX Kart, finansal yatırım işlemlerinizi gerçekleştirmenin en güvenilir ve en kolay yolu olarak sizler için hazırlanmış sanal bir karttır.İşlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlarken, güvenliğinizi garanti altına almak isteyen tüm kullanıcılar CPFX Kart ile ihtiyaçlarına cevap bulacaktır.

CPFX Kart, yapısı itibariyle 19 haneli dijital bir kod ile yatırım gerçekleştireceğiniz platformlarda işlevsellik göstermektedir. Dolar değerinde sizlere sunulan CPFX Kart paketlerinden dilediğinizi seçip, kartınızın TL karşılığı ödemesini havale veya EFT ödeme yöntemlerinden biri ile gerçekleştirerek kartınıza anında sahip olabilirsiniz. Yatırım işlemlerinizin kontrolünü elinde tutmak aynı zamanda kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşma zorunluğunu ortadan kaldırmak için CPFX Kart’ı tercih edebilirsiniz.

Güvenli, hızlı ve aynı zamanda avantajlı bir yatırım gerçekleştirmek CPFX Kart ile mümkündür. Siz de kolay işlemlerle kartınıza sahip olup en kısa süre içerisinde gönül rahatlığıyla yatırım platformlarında yerinizi alabilirsiniz. CPFX tek resmi bayi olarak sizlere online platformlardaki güvenliğinizin garantisini veriyoruz.

×
Ödeme Kartları
ÜCRETSİZ - iOS Uygulama
İNDİR
×
Ödeme Kartları
ÜCRETSİZ - Android Uygulama
İNDİR