Anadolu Kart Hakkında | Odemekartlari.com

Anadolu Kart Hakkında


Anadolu Kart, online platformlardan gerçekleştirmek istediğiniz finansal yatırım işlemlerinizi güvenli bir şekilde tamamlamanız için tasarlanmış ve sizlere sunulmuş olan sanal bir karttır. Anadolu Kart ile işlemlerinizi güvenle gerçekleştirmenizin yanında zamandan tasarruf ederek ödemelerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Anadolu Kart, ihtiyacınız doğrultusunda Dolar değerinde paketler halinde hazırlanıp sizlere sunulmaktadır. Yatırım gerçekleştirmek istediğiniz platformda sadece kartınıza ait 19 haneli dijital kart kodu ile kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşma zorunluluğunda kalmadan ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yatırım işlemlerinizi güven içinde gerçekleştirmek Anadolu Kart ile artık mümkün.

Anadolu Kart ile işlemlerinizi güvenle gerçekleştirmek için yapmanız gereken sadece ihtiyacınız doğrultusunda kartınızı seçip, kartınızın TL karşılığı tutarının gönderimini havale veya EFT yoluyla tamamlamaktır. Ardından Anadolu Kartınızın size ait, tek kullanımlık kodunun elinize geçmesi ile dilediğiniz yatırım platformunda ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Anadolu Kart tek resmi bayi olarak sizleri güvenli ve avantajlı ödeme yapma imkanı buluşturmak hedefindeyiz. Anadolu Kartı tercih ederek siz de güvenliğinizi garanti altına alabilirsiniz.

×
Ödeme Kartları
ÜCRETSİZ - iOS Uygulama
İNDİR
×
Ödeme Kartları
ÜCRETSİZ - Android Uygulama
İNDİR