Jeton Hakkında | Odemekartlari.com

Jeton Hakkında

Jeton, internet üzerinden gerçekleştireceğiniz alışverişleri en güvenli nasıl yapabilirsiniz? sorusuna cevap olarak geliştirilmiş, yeni nesil bir ödeme yöntemidir. Dünya’da yaygın olarak kullanılan ve ülkemizde de yaygınlaşmaya başlayan Jeton ile online ödemelerinizi kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmadan, hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Jeton Kart, ön ödemeli olarak sahip olabileceğiniz sanal bir karttır. Online platformlarda 19 haneli dijital kart kodu ile işlevsellik göstermektedir. Kartınıza ait olan bu kod, tek kullanımlık ve şahsınıza özeldir. Alışverişinizi tamamladıktan sonra kartınıza ait dijital kod geçerliliğini yitirecektir.

Jeton, Euro halinde paketler halinde tasarlanmıştır. Bütçe ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak dilediğiniz Jeton paketini satın alabilirsiniz. Satın alma işlemi için yapmanız gereken Euro değerindeki kartınızın TL ödeme karşılığını, havale veya EFT yoluyla gerçekleştirmektir. Ödemenizi gerçekleştirdikten kısa bir süre sonra Jeton Kart sahibi olup, kartınızı online platformlarda kullanabilirsiniz.

Jeton Kart ile ödemelerinizin kontrolü sizin elinizdedir. Kendi belirlediğiniz miktarda ödeme gerçekleştirirken, hesap bilgilerinizi alışveriş siteleri ile paylaşma zorunluluğundan da Jeton Kart ile kurtulmuş olacaksınız. Jeton ile güvenli, kolay ve avantajlı şekilde, alışveriş, oyun siteleri ve uygulama marketlerde siz de yerinizi alabilir, gönül rahatlığıyla ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

×
Ödeme Kartları
ÜCRETSİZ - iOS Uygulama
İNDİR
×
Ödeme Kartları
ÜCRETSİZ - Android Uygulama
İNDİR