Ödeme Kartı Satın Al - Sanal Kart Satın Al | Odemekartlari.com

Ödeme Kartı Satın Al

Ödeme Kartı satın al

Artık internet üzerinden gerçekleştireceğiniz alışverişlerinizde tek ödeme yöntemi kredi kartı değil. Ödeme kartları ile kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmadan, güvenli bir şekilde alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme kartı, ön ödemeli olarak sahip olacağınız, Dünya’nın bir çok yerinde geniş kullanım sahasına sahip, güvenli bir ödeme yöntemidir. Ödemelerinizde güvenliği tesis eden ödeme kartlarınız ile diğer ödeme yöntemlerinin getirdiği risklerden uzak, internet üzerinden Dünya’nın dört bir yanında alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Sanal Kart almak artık çok kolay!

Alışverişlerinizi kolaylaştıran ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayan ödeme kartlarını nasıl satın alabilirsiniz? Ödeme Kartı satın alma işleminize, sitemize kayıt olarak başlayabilirsiniz. Hesap açma işleminizin ardından, satın almak istediğiniz kart miktarını ve adedini seçerek, mevcut ödeme yöntemlerinden biri ile ödemenizi gerçekleştirerek işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ön ödeme yöntemlerimiz arasında; Hızlı Banka Transferi ve Anında Bankacılık bulunmakta olup, dilediğiniz birinden ödemenizi gerçekleştirerek ödeme kartlarınızı satın alabilirsiniz. Ödeme Kartlarının kullanımı da satın almak kadar kolay. Satın almış olduğunuz ödeme kartlarınızı, alışverişinizi gerçekleştirmek istediğiniz siteler üzerinde sanal kartınızda yer alan 16 haneli kart numaranız ve Euro bazındaki kart miktarınızı belirtip, işleminizi onaylayarak kullanabilirsiniz. Ödeme kartları, Dünya’nın birçok ülkesinde kullanım alanına sahiptir. Yüzlerce ürün ve hizmeti, hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilmenizin en kolay yoludur.

Ödeme Kartlarının kullanımı da satın almak kadar kolay. Satın almış olduğunuz ödeme kartlarınızı, alışverişinizi gerçekleştirmek istediğiniz siteler üzerinde sanal kartınızda yer alan 16 haneli kart numaranız ve Euro bazındaki kart miktarınızı belirtip, işleminizi onaylayarak kullanabilirsiniz. Ödeme kartları, Dünya’nın birçok ülkesinde kullanım alanına sahiptir. Yüzlerce ürün ve hizmeti, hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilmenizin en kolay yoludur.

Satın Al
Jeton
Euro Değeri Fiyat Satın Al
10 € 60.0 TL SATIN AL
15 € 88.0 TL SATIN AL
20 € 115.0 TL SATIN AL
25 € 138.0 TL SATIN AL
30 € 165.0 TL SATIN AL
40 € 220.0 TL SATIN AL
Tüm fiyatları göster Cashixir
Euro Değeri Fiyat Satın Al
10 € 60.0 TL SATIN AL
15 € 88.0 TL SATIN AL
20 € 115.0 TL SATIN AL
25 € 138.0 TL SATIN AL
30 € 165.0 TL SATIN AL
40 € 220.0 TL SATIN AL
Tüm fiyatları göster
×
Ödeme Kartları
ÜCRETSİZ - iOS Uygulama
İNDİR
×
Ödeme Kartları
ÜCRETSİZ - Android Uygulama
İNDİR